Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /home/diphoto/www/www_programdofotobudki.pl/wp-content/themes/Divi/Divi.template#template on line 43

Usługi dodatkowe

Udostępnienie serwera internetowego do wysyłania nagrań przez SMS, Email i na Facebook

Przygotowanie programu diBudka Premium (diGif, diVideo) do wysyłania animacji i filmów przez Email, SMS i na Facebook wymaga dostępu do serwera internetowego na którym zapisywane i udostępniane będą pliki z nagraniami. Wysyłanie na numer SMS wymaga dodatkowo założenia konta w serwisie www.smsapi.pl realizującym wysyłanie SMS-ów. W wersji demonstracyjnej programu można rejestrować i wysyłać nagrania korzystając z serwera internetowego i konta SMS firmy River. Użytkownicy pełnej wersji programu muszą korzystać z własnego serwera internetowego oraz z własnego konta w serwisie SMS. Przygotowanie programu do realizacji funkcji wysyłania w oparciu o własny serwer można przeprowadzić samodzielnie korzystając z porad zamieszczonych w dokumentacji użytkownika.

Alternatywą jest zlecenie firmie River udostępnienia i konfiguracji serwera internetowego oraz przygotowanie programu do wysyłania przez Email, SMS i na Facebook.

W przypadku zlecenia takiej usługi firmie River Użytkownik nie będzie musiał wykonać następujących czynności:

  • znalezienie dostawcy usług serwera internetowego FTP i podpisanie umowy
  • założenie katalogu i konfiguracja usług PHP na serwerze
  • wgranie wymaganego skryptu na serwer internetowy
  • konfiguracja programu do wysyłania na serwer internetowy

Zapraszamy do kontaktu.

Przygotowanie galerii internetowej do prezentowania animacji wysłanych z programu diGif

Coraz bardziej popularne staje się prezentowanie nagranych podczas imprezy animacji w galerii internetowej. Program diGif umożliwia wysyłanie i pokazywanie gif-ów w przeglądarce internetowej. Taką galerię można przygotować samodzielnie – wymaga to dostępności serwera internetowego oraz posiadania umiejętności tworzenia stron www. Można zlecić wykonanie galerii informatykowi, jak również zamówić taką usługę w firmie River.

Oferowana usługa obejmuje udostępnienie strony internetowej do prezentowania gif-ów zrobionych w programie diGif i przesłanych na serwer internetowy River. Strona może pokazywać logo firmy lub imprezy, baner, a pod nim gif-y wykonane podczas imprezy. Każdy gif może być pokazany w powiększeniu, można wygenerować link do gif-a, a także udostępnić go na portalach społecznościowych: Facebook, Tweeter, Pinterest i Tumblr.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z River celem uzgodnienia warunków wykonania usługi.
Do przygotowania galerii internetowej należy dostarczyć jedynie logo i baner, które będą pokazywane w galerii internetowej oraz informację o wymiarach gif-ów, które będą tworzone i wysyłane. Usługa obejmie wprowadzenie odpowiednich zmian w ustawieniach programu diGif. River dostarczy adres strony www z galerią gif-ów.
W przypadku, gdy diGif współpracuje z galerią internetową linki wysyłane przez program przez SMS, na Email i na Facebook wskazują nie na plik gif tylko na stronę html z galerii internetowej.

Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się celem otrzymania indywidualnej oferty.

Kontakt

Zapytanie do działu handlowego

13 + 6 =

Rejestracja programu

Zapraszamy do rejestracji Użytkownika, który zakupił program u Dystrybutora a nie bezpośrednio w firmie River. Odesłanie danych w formularzu jest konieczne w celu sprawdzenia świadczeń gwarancyjnych.

Kontakt z działem technicznym?

RIVER KIOSK Sp. z o.o. Sp. K.
32-082 Bolechowice, ul. Jurajska 93
Tel. +48 12 638 66 55
Email programy@river-kiosk.pl
Pracujemy w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00